Yhteystiedot

Yhteystiedot

 

DOMRETOR OY
Leipomonkuja 6
FI-62200
Kauhava
FINLAND

toimisto.domretor@atria.com
www.domretor.fi

 

Verkkolaskuosoite: 003714801239
Välittäjätunnus: NDEAFIHH

 

Reklamaatiot ja muut laatuun liittyvät asiat osoitteeseen laatu.domretor@atria.com

 

Ota meihin yhteyttä
*
Yhteystietosi
*
*

Pakolliset kentät * 

 

Pekka Honkaranta     
Toimitusjohtaja
040 3590 441

pekka.honkaranta@atria.com

Sarita Lahti
Talouspäällikkö
040 5615 472

sarita.lahti@atria.com

Olli-Pekka Perttu
Tuotantopäällikkö
040 7098 092

olli-pekka.perttu@atria.com

Jarmo Luomala
Tekninen päällikkö 
040 5175 206

jarmo.luomala@atria.com

Åsa Alanko

Kehitysjohtaja
050 5966 153

asa.alanko@atria.com

Heidi Nisula
Laatupäällikkö
040 7093 794

heidi.nisula@atria.com

Markus Alanko
Tuoteryhmäpäällikkö
040 7582 784

markus.alanko@atria.com

Timo Mäkinen
Tuotekehityspäällikkö
040 7093 768

timo.makinen@atria.com

 

 

Domretor Oy on valmistanut valmisruokaa jo vuodesta 1999 lähtien

 

Nykyaikainen, uudistettu tuotantolaitoksemme sijaitsee Etelä-Pohjanmaalla, Kauhavalla – hyvien kuljetusyhteyksien varrella. Ammattitaitoisen henkilökunnan ja joustavuutemme ansiosta olemme arvostettu sopimusvalmistaja elintarviketeollisuudelle, keskus-ja tukkuliikkeille.