Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Yhteystiedot

Yhteystiedot

 

DOMRETOR OY
Leipomonkuja 6
62200 Kauhava
FINLAND

 

toimisto.domretor@atria.com

 

Verkkolaskuosoite: 003714801239
Välittäjätunnus: NDEAFIHH

 

Reklamaatiot ja muut laatuun liittyvät yhteydenotot osoitteeseen: laatu.domretor@atria.com

 

 

Pekka Honkaranta     
Toimitusjohtaja
puh. 040 359 0441

pekka.honkaranta@atria.com

Sarita Lahti
Talouspäällikkö
puh. 040 561 5472

sarita.lahti@atria.com

Olli-Pekka Perttu
Tuotantopäällikkö
puh. 040 709 8092

olli-pekka.perttu@atria.com

Jarmo Luomala
Tekninen päällikkö 
puh. 040 517 5206

jarmo.luomala@atria.com

Åsa Alanko

Kehitysjohtaja
puh. 050 596 6153

asa.alanko@atria.com

Heidi Nisula
Laatupäällikkö
puh. 045 894 9994

heidi.nisula@atria.com

Markus Alanko
Tuoteryhmäpäällikkö
puh. 040 758 2784

markus.alanko@atria.com

Timo Mäkinen
Tuotekehityspäällikkö
puh. 040 709 3768

timo.makinen@atria.com

 

 

Ota meihin yhteyttä

*
Yhteystietosi
*
*

Pakolliset kentät *