Yhteystiedot

Yhteystiedot

 

DOMRETOR OY
Leipomonkuja 6
FI-62200
Kauhava
FINLAND

toimisto@domretor.fi
www.domretor.fi

 

Verkkolaskuosoite: 003714801239
Välittäjätunnus: NDEAFIHH

 

Reklamaatiot ja muut laatuun liittyvät asiat osoitteeseen laatu@domretor.fi

 

Ota meihin yhteyttä
*
Yhteystietosi
*
*

Pakolliset kentät * 

 

Pekka Honkaranta     
Toimitusjohtaja
040 3590 441

pekka.honkaranta@atria.com

Sarita Lahti
Taloushallinto
040 5615 472

sarita.lahti@domretor.fi

Jaana Seilo
Taloushallinto
040 1347 117

jaana.seilo@domretor.fi

Olli-Pekka Perttu
Tuotantopäällikkö
040 7098 092

olli-pekka.perttu@domretor.fi

Åsa Alanko
Kehitysjohtaja
050 5966 153

asa.alanko@domretor.fi

Matti Halmesmäki
Resurssikoordinaattori
040 9114 894

matti.halmesmaki@domretor.fi

Jari Cederberg
Varastopäällikkö
040 7300 873

jari.cederberg@domretor.fi

Timo Mäkinen
Tuotekehityspäällikkö
040 7093 768

timo.makinen@domretor.fi

Jarmo Luomala
Tekninen päällikkö 
040 5175 206

jarmo.luomala@domretor.fi

Marjo Pahankala
Kehitys, koulutus ja ympäristö
040 5609 755

marjo.pahankala@domretor.fi

Heidi Nisula
Laatupäällikkö
040 7093 794

heidi.nisula@domretor.fi

Markus Alanko
Tuotepäällikkö
040 7582 784

markus.alanko@domretor.fi

 

 

Domretor Oy on valmistanut valmisruokaa jo vuodesta 1999 lähtien

 

Nykyaikainen, uudistettu tuotantolaitoksemme sijaitsee Etelä-Pohjanmaalla, Kauhavalla – hyvien kuljetusyhteyksien varrella. Ammattitaitoisen henkilökunnan ja joustavuutemme ansiosta olemme arvostettu sopimusvalmistaja elintarviketeollisuudelle, keskus-ja tukkuliikkeille.